Nakkaa sähköpostia, pirauta
tai tule käymään kahvilla.

Yhteystiedot

Mitä mielessäsi onkaan, ota rohkeasti yhteyttä. Vastaamme mielellämme yksittäisiin kysymyksiin – tai halutessasi rakennamme yhdessä toimivan palvelukokonaisuuden.

Henkilökunta Luode kartalla

Toimipisteet

Alla on Varkauden ja Kuopion toimipisteidemme yhteystiedot ja kuvia toimipisteestä.

Varkauden toimipiste

Käärmeniementie 2, 78200 Varkaus

Puh. 0207 290 740
mainostoimisto@luode.fi

Y-tunnus: 2329033-8

Avoinna: ma-pe 7.30-16.30, la 10.00-13.00

Kuopion toimipiste

Viestikatu 3 (Technopolis), 70600 Kuopio

Puh. 0207 290 743
kuopio@luode.fi

Y-tunnus: 2329033-8

Yhteydenottolomake

Voit ottaa meihin helposti yhteyden myös alla olevalla lomakkeella.

Ammattitaitoinen tiimimme

Luoteen henkilökunta

satu_puustinen.jpg

Satu Ursin

toimitusjohtaja

hallinto, tekstiilit

  • 040 824 1180
  • satu@luode.fi

jani_ursin.jpg

Jani Ursin

tuotantojohtaja

jokapaikanhöylä

  • 040 720 1701
  • jani@luode.fi

tero_ojala.jpg

Tero Ojala

web-kehitysjohtaja

internet

  • 044 551 5643
  • tero@luode.fi

jari_karsi.jpg

Jari Karsi

led laitemyynti

valotaulut

  • 0500 666 094
  • jari@luode.fi

toni_kainulainen.jpg

Toni Kainulainen

tuotanto-ad

suunnittelu, suurtulosteet / teipit

  • 040 357 8912
  • toni@luode.fi

teija_orava.jpg

Teija Orava

art director

suunnittelu, asiakkuudet

  • 0500 409 634
  • teija@luode.fi

joni_mononen.jpg

Joni Mononen

graafinen suunnittelija

suunnittelu, internet

  • 040 726 1990
  • joni@luode.fi

marja-riitta_ropponen.jpg

Marja-Riitta Kolari

graafinen suunnittelija

suunnittelu

  • 040 865 0517
  • marja-riitta@luode.fi

eemeli.jpg

Eemeli Piirainen

graafinen suunnittelija

suunnittelu

  • 040 128 3577
  • eemeli@luode.fi

jere-pallokuva.png

Jere Koistinen

media-ad

av-tuotanto, myynti

  • 040 594 7296
  • jere@luode.fi

mikko_multanen.jpg

Mikko Multanen

web-suunnittelija

internet, suunnittelu

  • 040 357 5276
  • mikko@luode.fi

marjut_taskinen.jpg

Marjut Taskinen

asentaja

teippaukset, tekstiilit

  • 0207 290 740
  • maiju@luode.fi

olli_leipala.jpg

Olli Leipälä

digipainaja

digipaino, kuvaus

  • 0400 216 228
  • olli@luode.fi

markku_salminen.jpg

Markku Salminen

digipainaja

digipaino, internet

  • 0400 216 228
  • markku@luode.fi

sami.jpg

Sami Timonen

asentaja

teippaukset, tuotanto

  • 040 357 3755
  • sami@luode.fi